VOBRO rozszerza ofertę Frutti di Mare


Firma VOBRO już od ponad trzydziestu lat dostarcza zarówno najmłodszym, jak i dorosłym miłośnikom słodkości wysokiej jakości produkty- słodkie praliny, smaczne galarety oraz wyszukane bomboniery. Liczba amatorów łakoci pochodzących od brodnickiego producenta stale rośnie. Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom Klientów, VOBRO rozszerza ofertę jednej z najbardziej znanych linii swoich produktów- Frutti di Mare.

 

VOBRO już od ponad trzech dekad wprowadza na rynek polski i międzynarodowy wyroby cukiernicze cechujące się wyśmienitym smakiem, klasyczną recepturą oraz precyzją wykonania. Firma od lat rozbudowuje swoje linie produkcyjne, zatrudnia najlepszych specjalistów w zakresie cukiernictwa, poszerza asortyment oferowanych produktów oraz zwiększa krajową i międzynarodową dystrybucję. Producent wdrożył system ISO 22000 i spełnia standard IFS. Dzięki bogatej i różnorodnej ofercie, dynamicznemu rozwojowi oraz indywidualnemu podejściu do potrzeb konsumentów, VOBRO jest w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom swoich Klientów.

 

Brodnicki producent rozwija markę Frutti di Mare wprowadzając na rynek nowy smak oraz nową formę podania produktu. Dzięki temu VOBRO pragnie sprostać wymaganiom dwóch grup klientów: tym poszukujących chrupkich doznań oraz spożywających słodycze impulsowe- kupowane szybko, spontanicznie, pod wpływem chwili i impulsu.

 

Już jesienią na półkach sklepowych miłośnicy słodkości mogli znaleźć nowe chrupiące pralinki Frutti di Mare Crunchy. Ich nadzienie jest oparte na słodowych chrupkach, które zostały otulone delikatną czekoladą. Pralinki mają nietypowy kształt owoców morza. Amatorom słodkich doznań z całą pewnością do gustu przypadnie ich waflowa chrupkość, wyśmienity smak oraz precyzja wykonania. Brodnicki producent słodyczy pomyślał także o osobach aktywnych, niemających czasu i żyjących w ciągłym biegu. To specjalnie z myślą o nich stworzono Frutti di Mare w formie formowanego batonika PREMIUM, który możesz mieć od teraz zawsze przy sobie. Na opakowaniach nowych wyrobów pojawiają się elementy graficzne, które odróżniają ofertę od klasycznej linii produktów Frutti di Mare. Opakowanie nowej wersji Crunchy zostało przykładowo uszlachetnione trójkątami w kolorze odmiennym od swojego standardowego odpowiednika.

 

Wyroby VOBRO cechują się wyśmienitym smakiem, precyzją wykonania oraz wykorzystaniem podczas produkcji najwyższej jakości wyrobów pochodzących m.in. ze Szwecji, Niemiec, Belgii, Włoch i Słowacji. Brodniki producent wdraża nowoczesne technologie i metody produkcji, zachowując jednocześnie tradycyjne i sprawdzone receptury. Dzięki zatrudnieniu doświadczonych specjalistów w zakresie cukiernictwa, VOBRO może być pewne tego, że wprowadza na rynek produkty wyłącznie najwyższej jakości. Czy nowe wyroby marki Frutti di Mare- chrupiące pralinki i batony PREMIUM, przypadną do gustu stałym klientom oraz czy zdobędą serca nowych konsumentów? To się wkrótce okaże.